آخرین – گذشته روسیه کارتون در حاشیه خبر

آخرین – گذشته: روسیه کارتون در حاشیه خبر کاریکاتور

گت بلاگز اخبار اجتماعی فردا سامانه بارشی به کشور وارد می‌شود

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: فردا (اول اردیبهشت ماه) با ورود سامانه بارشی به کشور در شمال غرب، غرب، بخش‌هایی از جنوب غرب، دامنه‌های زاگرس مرک

فردا سامانه بارشی به کشور وارد می‌شود

فردا سامانه بارشی به کشور وارد می شود

عبارات مهم : همراه

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: فردا (اول اردیبهشت ماه) با ورود سامانه بارشی به کشور در شمال غرب، غرب، بخش هایی از جنوب غرب، دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی، دامنه های غربی البرز و به تدریج در دامنه های مرکزی البرز سواحل دریای خزر، بخش هایی از مرکز و شمال شرق کشور رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید آینده نگری می شود.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی در ساعات بعدازظهر امروز (۳۱ فروردین ماه) در شمال غرب و دامنه های البرز غربی زیاد کردن ابر، گاهی همراه با وزش باد شدید و بارش پراکنده آینده نگری می شود همچنین امروز در شمال غرب، غرب و بعضی مناطق سواحل غربی کشور وزش باد شدید رخ خواهد داد و در بعضی مناطق وقوع پدیده گرد و خاک دور از انتظار نیست.

فردا سامانه بارشی به کشور وارد می‌شود

وی افزود: فردا (اول اردیبهشت ماه) غرب خلیج فارس به خاص سواحل استان های خوزستان و بوشهر مواج خواهد بود.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی افزود: روز یکشنبه (۲ اردیبهشت ماه) ضمن تقویت سامانه بارشی، گستره بارش مناطق شمال غرب، غرب، جنوب غرب، دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی، سواحل غربی و مرکزی دریای خزر، دامنه های البرز در استان های قزوین، البرز، پایتخت کشور عزیزمان ایران و سمنان رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید و از بعدازظهر در شمال شرق، سواحل شرقی دریای خزر و بخش هایی از مرکز و شرق کشور و ارتفاعات کرمان رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید آینده نگری می شود. شدت بارش در این روز استان های واقع در غرب و شمال غرب خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: فردا (اول اردیبهشت ماه) با ورود سامانه بارشی به کشور در شمال غرب، غرب، بخش‌هایی از جنوب غرب، دامنه‌های زاگرس مرک

وی در ادامه گفت: از بعدازظهر فردا (اول اردیبهشت ماه) دمای هوا در سواحل دریای خزر و نیمه غربی کشور کم کردن نسبی می یابد و بارش در ارتفاعات به صورت برف خواهد بود. در این روز در خوزستان، ایلام و کرمانشاه و روز یکشنبه (۲ اردیبهشت ماه) در خوزستان به باعث وزش باد شدید وقوع پدیده گردوخاک آینده نگری می شود. روزهای شنبه و یکشنبه (۱ و ۲ اردیبهشت ماه) دریای خزر و روز یکشنبه (۲ اردیبهشت ماه) خلیج فارس به باعث وزش باد شدید مواج خواهد بود.

وظیفه در آخر راجع به اوضاع هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا (اول اردیبهشت ماه) کمی ابری به تدریج همراه با زیاد کردن ابر در بعدازظهر رگبار باران و احتمال رعد و برق و گاهی وزش باد شدید آینده نگری می شود. بیشتری و کمترین دمای این روز ۲۳ و ۱۳ درجه سانتیگراد خواهد بود. روز یکشنبه (۲ اردیبهشت ماه) آسمان پایتخت نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید با بیشینه و کمینه دمای ۲۲ و ۱۲ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: همراه | اردیبهشت | دریای خزر | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz