آخرین – گذشته روسیه کارتون در حاشیه خبر

آخرین – گذشته: روسیه کارتون در حاشیه خبر کاریکاتور

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بی‌معرفت‌هایی که ماییم ، با کی‌روش مثل ایویچ نباشیم

سعی کنیم رفتاری که روزگاری با ایویچ داشتیم را با کی‌روش نداشته باشیم و سه ماه به او وقت بدهیم. 

بی‌معرفت‌هایی که ماییم ، با کی‌روش مثل ایویچ نباشیم

با کی روش مثل ایویچ نباشیم/ بی معرفت هایی که ماییم

عبارات مهم : جام جهانی

سعی کنیم رفتاری که روزگاری با ایویچ داشتیم را با کی روش نداشته باشیم و سه ماه به او وقت بدهیم.

وکیل مدافع کارلوس کی روش نیستم؛ اصولا چطور می توان از چیزی دفاع کرد که خودت از آن شاکی هستی. خود من هم شاکی هستم که آیا استاد در کنفرانس مطبوعاتی تیم ملی کشورمن، یک آدم بی ربط را کنار دستش می نشاند، مگر پروتکلی وجود ندارد؟ منزل خاله که نیست، نمی شود که دست هر کس را گرفت در محوطه ای برد که متعلق به خودت نیست، اگر خیلی دوستش داری صبح به صبح، بامداد به بامداد ببر منزل ات! در وقت کنفرانس مطبوعاتی تو سرمربی تیم ملی هستی و باید حواست باشد که چه کار می کنی!

وکیل مدافع کارلوس کی روش نیستم ولی راستش برایم هیچ اهمیتی ندارد این بازی های دوستانه را چه کسی هماهنگ می کند؛برای من چه فرقی می کند که بازی فلان را فلان شرکت هماهنگ می کند یا آن یکی… این که پورسانتش تو جیب چه کسی می رود، جنگی است میان دلال ها، نه جهت من جالب است و نه مهم. می ماند مساله ای که این روزها درشت نمایی شده است به نام فساد که واقعیتش نه دادستان هستم و نه جیمز باند که بدانم چقدر این حرف ها راست است و چقدر دروغ یا چقدر راست و دروغ با هم قاطی شده است اند. واقعیتش تازه بدبین هم هستم به خیلی از این دلسوزی ها و دلسوزها …کاش اراده ای باشد که این پرونده را تا انتها برود تا معلوم شود آیا واقعا فسادی است یا نه؟ یک وقت هم می گفتند کی روش می خواهد قطر به جام جهانی برود ولی …

بی‌معرفت‌هایی که ماییم ، با کی‌روش مثل ایویچ نباشیم

وکیل مدافع کارلوس کی روش نیستم ولی دیگر باور دارم هنگامی که حرف از خود فوتبال می شود، او بی همتاست! این روزها ما بی انصاف ترین مردمان دنیا شده است ایم، مردمانی که همه چیز را داریم زیر پرسش می بریم، آن همه خاطره خوب، آن همه احساس غرور، آن همه دوست داشتن تیم ملی چه شد؟ یعنی یادمان رفته تیم ملی را در چه شرایطی تحویل او دادیم و او با تیم ما چه کرد؟ همین چند روزه توجه خیلی از ما به بازی کشور عزیزمان ایران و آمریکا جلب شد، در جام جهانی 98 … بعضی از ما به یاد آوردیم که چقدر بی انصاف بودیم با تومیسلاو ایوویچ، چقدر تهمت زدیم به مردی که نابغه بود، چقدر درشتی کردیم و او را با خود به جام جهانی نبردیم. چه کسی ضرر کرد؟ ما یا ایوویچ؟شاید جام جهانی 2006 و برانکو ایوانکوویچ را یادمان رفته؟ همه دسته جمعی زیر ساک زدیم و او را بی مهری بدرقه کردیم، بعدها منتش را کشیدیم که برگردد…

وکیل مدافع کارلوس کی روش نیستم اصولا وقت فوتبال تبدیل به یک فن می شود و هنر، کی روش نیاز به وکیل مدافع ندارد. در همه این سال ها نیک دانسته ایم که اگر یک نفر باشد که می توان در این گروه سخت راه را جهت ما باز کند همین کارلوس کی روش است.

سعی کنیم رفتاری که روزگاری با ایویچ داشتیم را با کی‌روش نداشته باشیم و سه ماه به او وقت بدهیم. 

سه ماه می توانیم در کنار تیم ملی باشیم بعد تا یک عمر می توانیم فرمان حمله را صادر کنیم، آن چه نباید در این حمله قربانی شود، آرامش تیمی است که باید جهت یک جنگ تمام عیار آماده شود، سه ماه و شاید کمتر خیلی نیست، بیایید تیم ملی خودمان را دوست داشته باشیم، بعدها اگر مثل ایویچ، ایوانکوویچ و …. وقت ها را از دست دادیم، وقت به عقب برنمی گردد، بی انصاف نباشیم این قدر؛ لااقل در سه ماه بعدی!

خبرآنلاین

واژه های کلیدی: جام جهانی | کارلوس کی روش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz