آخرین – گذشته روسیه کارتون در حاشیه خبر

آخرین – گذشته: روسیه کارتون در حاشیه خبر کاریکاتور

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ۳ پرونده را مختومه کردیم/ از تیم امتیاز کسر نمی‌شود ، وکیل کلوب تراکتورسازی

آرش نجفی وکیل کلوب تراکتورسازی گفت: متأسفانه انتشار بعضی اخبار و مباحث که منطبق با واقعیت نیست و اظهاراتی که علی رغم مبانی و قوانین حقوقی است تنها موجب نگرانی ه

۳ پرونده را مختومه کردیم/ از تیم امتیاز کسر نمی‌شود ، وکیل کلوب تراکتورسازی

وکیل کلوب تراکتورسازی: ۳ پرونده را مختومه کردیم/ از تیم امتیاز کسر نمی شود

عبارات مهم : پرونده

آرش نجفی وکیل کلوب تراکتورسازی گفت: متأسفانه انتشار بعضی اخبار و مباحث که منطبق با واقعیت نیست و اظهاراتی که علی رغم مبانی و قوانین حقوقی است تنها موجب نگرانی هواداران و ایجاد اضطراب مضاعف می شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از کلوب تراکتورسازی، آرش نجفی وکیل این کلوب گفت: متأسفانه انتشار بعضی اخبار و مباحث که منطبق با واقعیت نیست و اظهاراتی که علی رغم مبانی و قوانین حقوقی است تنها موجب نگرانی هواداران و ایجاد اضطراب مضاعف می شود. هر مربی یا بازیکنی جهت این که سریعتر به طلب خودش برسد تلاش می کند از طریق فضای رسانه نگرانی هایی ایجاد کند ولی بسیاری از این بیانات غیر واقعی است.

۳ پرونده را مختومه کردیم/ از تیم امتیاز کسر نمی‌شود ، وکیل کلوب تراکتورسازی

نجفی خاطرنشان کرد: راجع به رمزی حکم حل اختلاف فیفا صادر شده است که کلوب باید به آن تمکین می کرد ولی با توجه به بدهی سنگین ٢ میلیون دلاری که بلاتردید تنها حاصل بی درایتی مدیران قبلی بود ناچار شدیم پرونده ها را اولویت بندی کنیم و ازاین رو پرونده های پرخطر را در اولویت دستور کار کمیته حقوقی کلوب قرار دادیم تا به هر نحو ممکن در حل و فصل اختلاف و تسویه با بازیکنان اقدام مورد نیاز را به عمل بیاوریم.

تا کنون ٣ پرونده پر خطر را مختومه کردیم

وکیل کلوب تراکتورسازی گفت: از حدود ۱۰ پرونده ای که در دستور کار بود پرونده آقای رمزی را به علت این که هنوز به کمیته انضباطی فیفا ارسال نشده بود در اولویت ششم قرار دادیم. تاکنون پرونده های پرخطر ازجمله لوپز، اولیویرا و ژائو ویلا را که بسیار خطرناک بودند با موفقیت خاتمه دادیم. گفته شده است حکم کمیته انضباطی پارسال علیه کلوب صادرشده است ولی آرایی که صادرشده رأی اتاق حل اختلاف است که با حکم کمیته انضباطی تفاوت دارد و آثار آن نیز متفاوت خواهد بود.

آرش نجفی وکیل کلوب تراکتورسازی گفت: متأسفانه انتشار بعضی اخبار و مباحث که منطبق با واقعیت نیست و اظهاراتی که علی رغم مبانی و قوانین حقوقی است تنها موجب نگرانی ه

حکم رمزی هنوز صادر نشده است

نجفی خاطرنشان کرد: آنچه موردنظر رمزی است و در آستانه صدور هست، حکم کمیته انضباطی فیفا علیه کلوب است و این حکم هنوز صادر نشده ولی بعد از صدور حکم کمیته انضباطی یک ماه به کلوب مهلت داده می شود که با بازیکن تسویه حساب کند و غیر از آن نیز می توان از این حکم به CAS اعتراض کرد.

با وکیل رمزی در تماسم

وکیل کلوب تراکتورسازی تصریح کرد: شخصاً با وکیل رمزی در تماسم. او از کلوب دلخور است که آیا او را را در اولویت نگذاشتیم ولی واقعیت این است با توجه به میزان سنگین بدهی چاره ای غیر از این نبود ولی مساله کسر امتیاز یا بی توجهی کلوب به عنوان رمزی به هیچ وجه صحت ندارد. ما به صورت تمام وقت در حال پیگیری پرونده ها هستیم و با تلاش مدیران کلوب تاکنون بیش از ٤ میلیارد تومان از این بدهی ها پرداخت شده است هست. امیدواریم باقی پرونده ها نیز به همین ترتیب حل شود. هواداران هم در این خصوص هیچ اضطراب و نگرانی نداشته باشند.

۳ پرونده را مختومه کردیم/ از تیم امتیاز کسر نمی‌شود ، وکیل کلوب تراکتورسازی

واژه های کلیدی: پرونده | اضطراب | هواداران | تراکتورسازی | کمیته انضباطی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz