آخرین – گذشته روسیه کارتون در حاشیه خبر

آخرین – گذشته: روسیه کارتون در حاشیه خبر کاریکاتور

استقلال با شکست سپاهان سوم شد

به گزارش ایسنا، در آخرین هفته لیگ برتر فوتبال ایران، تیم سپاهان در ورزشگاه نقش دنیا اصفهان از ساعت ۱۷ میزبان استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران بود. این..

ادامه مطلب

طارمی در ترکیب مهم الغرافه ، مصدومیت مهاجم تیم‌ملی بر طرف شد

مهاجم ایرانی الغرافه از کمند مصدومیت رهایی یافته و در ترکیب مهم این تیم جهت دیدار حساس تیمش برابر قطر به میدان خواهد رفت. مصدومیت مهاجم تیم ملی ..

ادامه مطلب

بی‌معرفت‌هایی که ماییم ، با کی‌روش مثل ایویچ نباشیم

سعی کنیم رفتاری که روزگاری با ایویچ داشتیم را با کی‌روش نداشته باشیم و سه ماه به او وقت بدهیم.  با کی روش مثل ایویچ نباشیم/ بی معرفت ..

ادامه مطلب

جلوگیری از ورود دختر وزنه‌بردار 8 ساله به سالن برنامه

یک دختر ۸ ساله وزنه‌بردار که قرار بود در حاشیه رقابت‌های وزنه‌برداری جام فجر در اهواز روی صحنه برود و به طور نمایشی وزنه بزند، از این کار منع شد.  ..

ادامه مطلب

امیدوارم این آخرین ال کلاسیکو من در برنابئو نباشد / اینیستا

کاپیتان بارسلونا ابراز امیدواری کرد که بازهم ال کلاسیکو را در سانتیاگوبرنابئو تجربه کند. او دوست دارد که کوتینیو پیراهن آبی‌ اناری‌ها را بر تن کند. ..

ادامه مطلب

گزینه‌ی نیمار جهت جایگزینی کاوانی

ستاره برزیلی پاری ‌سن‌ ژرمن در اندیشه معاوضه هم بازی خود با مهاجم رئال مادرید است. گزینه ی نیمار جهت جایگزینی کاوانی عبارات مهم : جدایی..

ادامه مطلب

داش‌علی با لبخند رفت ، تصویری از آخرین سکانس منصوریان در استقلال

به گزارش خبرآنلاین؛ منصوریان حتی هنگامی که که شعارها به اوج رسیده بود هم با لبخند به استقبال سکوها رفت. منصوریان آخرین نفری بود که به استعفا از استقلال ..

ادامه مطلب

۳ پرونده را مختومه کردیم/ از تیم امتیاز کسر نمی‌شود ، وکیل کلوب تراکتورسازی

آرش نجفی وکیل کلوب تراکتورسازی گفت: متأسفانه انتشار بعضی اخبار و مباحث که منطبق با واقعیت نیست و اظهاراتی که علی رغم مبانی و قوانین حقوقی است تنها مو..

ادامه مطلب